Satın aldığım ürünleri iade edebilir miyim?

• Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
• Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
• Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle yükümlüdür.
• Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız
• Bahai Eserleri üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
• Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.
• Yukarıdaki şartlara uygun hallerde ve 7 gün içerisinde iade edilen gönderiyi alıcı bahaieserleri.com'nin çalıştığı kargo şirketi ile yapacaktır. Belirtilen sürelerde yapılan gönderimlerde kargo ücreti alıcı tarafından ödenecektir.
• Ürün stok da yoksa; bahaieserleri.com site içindeki ürünlerin tedarikçi firmadaki stok durumlarını güncellemektedir. Ancak bazı durumlarda tedarikçi firmanın stoklarında bulunmayan ürünlerden dolayı gecikme veya iptal durumları sözkonusu olabilir. Bu durumda; bahaieserleri.com sizi e-posta ile bilgilendirecektir. Stokta bulunmayan ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir.
Eksik ve Hatalı Teslimat

Bu durumda 0212 521 89 19 numaralı telefondan veya siparis@bahaieserleri.com tıklayarak bize ulaşın. Hatalı veya eksik gönderilen ürün (tedarikçi stoklarında bulunmama hali dışında) adresinize teslim edilir ve kargo bedeli bahaieserleri.com tarafından karşılanır.
İade ve değişim

Bu durumda kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır.

Ürünün iade koşulları ve satış sözleşmesine uygun şekilde faturası ile tarafımıza ulaştırılmasından sonra, 7 işgünü içinde ödeme tutarınız kredi kartı hesabınıza veya havale-EFT yaptığınız hesabınıza iade edilecektir.
Siparişin İptali

Herhangi bir sebepten dolayı siparişinizi iptal etmek isterseniz, siparişi takip eden 2 saat içinde siparis@bahaieserleri.com’a e-posta göndermeniz yada 0212 521 89 19 no’lu telefon ile Müşteri Temsilcisine başvurmanız yeterlidir. Siparişiniz hiçbir gerekçe ibrazı olmadan iptal edilecektir.

Sipariş kargoya verilmiş ise iptal talebiniz öncesinde, Kargo bedeli tarafınıza yansıtılacaktır. Lütfen iade taleplerinizde sipariş, no, üyelik bilgileriniz vb detayları bildiriniz.
Güvenlik & Gizlilik

Bahai Eserleri olarak ; Öncelikle bilgilerinizi bizler ile paylaşmak konusunda gösterdiğiniz güven için teşekkür ederiz. Emin olabilirsiniz ki bu bilgiler sadece sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve sunmakta olduğumuz hizmetin kalitesini yükseltmek için toplanmaktadır. Sizlerden talep edilen bilgilerin nasıl saklandığı ve kullanıldığına dair tüm detayları ve uygulama prensipleri bu sayfada açıklanmaktadır.

• Bahai Eserleri kullanıcıların www.bahaieserleri.com sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

• Bahai Eserleri, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Bahai Eserleri, kişisel bilgileri kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecektir.
Bahai Eserleri, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Bahai Eserleri’nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.bahaieserleri.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Bahai Eserleri’nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

• Bahai Eserleri, kullanıcılara ve kullanıcıların www.bahaieserleri.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Bahai Eserleri, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.bahaieserleri.com sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Bahai Eserleri’nin değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, www.bahaieserleri.com sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.

Bu sitede diğer sitelerin linkleri bulunabilir www.bahaieserleri.com bu web sitelerinin gizlilik uygulamaları veya içeriklerinden veya üçüncü tarafların gizlilik politikaları ve uygulamalarından sorumlu değildir.